Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowa z Suchowoli spotkała się z najmłodszymi mieszkańcami miasta

Data publikacji 24.01.2017

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych dzielnicowa z Posterunku Policji w Suchowoli przeprowadziła spotkanie z dziećmi spędzającymi ferie w Szkole Podstawowej w Suchowoli. Wcześniej odwiedziła przedszkolaki, które szykowały się do spotkania z babciami i dziadkami z okazji Ich święta.

W poniedziałek dzielnicowa z Posterunku Policji w Suchowoli w ramach programu „Bezpieczne ferie” odwiedziła dzieci spędzające ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Suchowoli. W trakcie wizyty rozmawiała z dziećmi o ich bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Szczególną uwagę zwróciła na niebezpieczeństwa związane z wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne oraz zabawy przy ciągach komunikacyjnych. Dzieci wykazały się znajomością numerów telefonów alarmowych. Funkcjonariuszka omówiła również podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przypomniała o konieczności używania pasów bezpieczeństwa podczas podróży oraz o ważności noszenie elementów odblaskowych przez pieszych. W związku z obchodami Dnia Babci i Dziadka, w piątek policjantka spotkała się również  z suchowolskimi przedszkolakami. Przypomniała maluchom o zasadach bezpiecznej zabawy a także przekazała dzieciom laurki z poradami i ostrzeżeniami, które dzieci po pokolorowaniu mogły wręczyć swoim dziadkom.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl