KOLEJNI WŁAMYWACZE W RĘKACH POLICJANTÓW - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KOLEJNI WŁAMYWACZE W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 14.02.2020

Sokólscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o włamania do budynków gospodarczych, a także do przyczepy kempingowej. Policjanci odzyskali większość skradzionych przedmiotów. 35 i 38 latek usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Sokólscy kryminalni zatrzymali mężczyzn podejrzanych o włamania i kradzieże do budynków gospodarczych oraz przyczepy kempingowej. Do włamań dochodziło od czerwca ubiegłego roku do lutego tego roku na terenie powiatu sokólskiego. Kryminalni wpadli na trop podejrzanych po kolejnej kradzieży elektronarzędzi z jednego z budynków gospodarczych w gminie Kuźnica. Wcześniej, łupem podejrzanych padł sprzęt budowlany, a także akcesoria wędkarskie. Sokólscy kryminalni ustalili, że związek z włamaniami mają: 35 i 38-latek - mieszkańcy powiatu sokólskiego. Zatrzymanie ich było juz tylko kwestią czasu.

Do zatrzymań mężczyzn doszło we wtorek i środę. Funkcjonariusze odzyskali już część skradzionych przedmiotów, które ukryte były w różnych miejscach na terenie gminy Kuźnica. Łączna wartość wszystkich skradzionych przedmiotów to ponad 4,5 tysiąca złotych. Zatrzymani usłyszeli już łącznie 5 zarzutów kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu 35-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Teraz obaj podejrzani za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

  • Pobranie zatrzymanego z PDOZ przez funkcjonariusza kryminalnego celem przeprowadzenia czynności procesowych.
  • Sporządzanie dokumentacji przed pobraniem zatrzymanego z PDOZ.
  • Policjant zakłada kajdanki zatrzymanemu przed pobraniem z PDOZ.
  • Zabezpieczone przedmioty odzyskane prze policjantów i rozpoznane przez pokrzywdzonych
  • Zabezpieczone przedmioty odzyskane prze policjantów i rozpoznane przez pokrzywdzonych.
  • Zabezpieczone przedmioty odzyskane prze policjantów i rozpoznane przez pokrzywdzonych.