Bezpieczeństwo z sokólskimi policjantami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczeństwo z sokólskimi policjantami

Data publikacji 28.05.2014

Sokólscy policjanci w ramach działań „Bezpieczne Wakacje” rozpoczęli cykl spotkań z najmłodszymi. Prelekcje te mają na celu uczenie dzieci bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w ramach działań „Bezpieczne Wakacje” rozpoczęli cykl spotkań. Wczoraj mundurowi spotkali się z najmłodszymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokółce. Główną tematyką spotkania było bezpieczne zachowanie w czasie letniego wypoczynku. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą, w lesie oraz w jaki sposób obronić się przed ewentualnym atakiem agresywnego psa. Dodatkowo mundurowi omówili temat dotyczący zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych był pokaz sprzętu policyjnego, który jak zawsze cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zakończenie wszystkim uczestnikom spotkania zostały rozdane odblaski.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl